O nás

Vzdelávaniu detí aj dospelých sa venujeme spolu viac ako 40 rokov. V roku 2000 sme založili jazykovú školu Class, v ktorej zábavným a jedinečným spôsobom učíme deti aj dospelých rozprávať a žiť s anglickým jazykom. Pre deti pripravujeme každý rok aj výnimočné a nezabudnuteľné anglické tábory Camp Wonderland.

Od roku 2000 školíme vlastných učiteľov, aby vďaka špeciálnym aktivitám pomáhali žiakom rozprávať viac a prirodzene. Zábavne a nenútene, bez toho, aby žiaci mali pocit, že sa musia jazyk drilovať, získavajú cenné komunikačné zručnosti, používajú gramatiku, a najmä strácajú strach z rozprávania. Chcete mať aj vy takéto hodiny? Čítajte ďalej 🙂

V roku 2020 sme začali pomáhať učiteľom na základných školách s online výučbou cudzieho jazyka. Keďže ste nedostávali žiadnu podporu, snažili sme sa vám pomôcť s tým, aby boli vaše hodiny zábavné, aby ste žiakov zaujali a dokázali ich plnohodnotne učiť aj online. Mentorovali sme a rozprávali sa, dávali si spätnú väzbu a posúvali vpred vás v online výučbe a seba v mentorovaní.

Toto všetko nás inšpirovalo a založili sme Class Academy – miesto pre všetkých vás, učiteľov angličtiny, ktorí chcete, aby vaše hodiny boli kvalitnejšie, aby ste sa mohli stať učiteľmi, akými ste vždy chceli byť. A tiež si učenie užívali.
Class Academy sme založili pre vás. A neustále s nadšením pracujeme, aby sme vám mohli prinášať aj inšpiratívne aktivity a jednoduché tipy na vaše hodiny.