UŽ LEN KROK
K ZÁBAVNEJŠÍM
HODINÁM A LEPŠÍM
VÝSLEDKOM

PRIDAJTE
SA K NÁM

CLASS ACADEMY BASICCLASS ACADEMY STANDARDCLASS ACADEMY PROTRY US OUT FOR 1 MONTH
89 EUR / ROK189 EUR / ROK289 EUR / ROK9 EUR
SMART GAMES VIDEO LIBRARY
GAME MATERIAL
FLASHCARD SETS
TIPS & TRICKS
ONBOARDING SESSION WITH ED OR LILI (30 MIN.)X
MONTHLY WORKGROUP MEETINGSXX
QUARTERLY WORKSHOPSXX
MENTORING SESSIONSX1 X 30 MIN.10 X 30 MIN.X
ZAKÚPIŤZAKÚPIŤZAKÚPIŤZAKÚPIŤ
PRODUCTSLENGTHPRICE FOR NON-MEMBERSPRICE FOR MEMBERS (IF NOT INCLUDED)
AFTERNOON WORKSHOP3 X 45 MIN.36 EUR29 EUR
MENTORING SESSION1 X 30 MIN.30 EUR24 EUR

30 dní garancia vrátenia peňazí

Nie ste si istí, či nehovoríme do vetra? Aj keď veríme, že našu členskú stránku využijete a pomôžeme vám zlepšiť vaše hodiny angličtiny, ponúkame vám možnosť do 30 dní členstvo zrušiť. Ak u nás nenájdete to, čo ste očakávali, do 30 dní môžete požiadať o vrátenie členského, ktoré ste si zaplatili, cez kontaktný formulár.

FAQ

1. Pre koho je členstvo určené?

Členstvo v Class Academy je pre každého, kto vyučuje deti jazyky.

2. Dá sa váš materiál použiť aj na online výučbu?

Áno. Veľa aktivít sa dá využiť online. O členskej stránke sme vlastne začali uvažovať, keď sme pomáhali učiteľom vyučovať počas pandémie pútavejšie, a vtedy každý musel byť online.

3. Je v cene všetko, alebo musím ešte nejaké veci doplatiť?

Všetky videá, podporné materiály, Live Calls, Masterclasses a komunitné fóra sú zahrnuté v členstve. Ak si chcete zlepšiť svoju angličtinu alebo získať individuálnu pomoc vo svojej triede, ponúkame exkluzívne kurzy praktickej angličtiny pre učiteľov a mentorské kurzy len pre členov za veľmi rozumné ceny.

4. Môže moja škola zaplatiť za členstvo?

Áno. Pre školy máme špeciálnu ponuku. Stačí zoskrolovať hore alebo dole na stránke a nájdete. Ak náhodou nie, kontaktujte nás na hello@classacademy.sk.

5. Čo je lepšie – mesačné alebo ročné členstvo?

Ročné členstvo vám ušetrí 40 Eur a prichádza s 30 dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak potrebujete viac času na to, aby ste sa rozhodli, či je pre vás členstvo naozaj to pravé, mesačné členstvo môže byť na začiatok lepšie.

6. Môžem prejsť na ročné členstvo neskôr?

Áno. Kedykoľvek môžete prejsť na ročné členstvo.

7. Som začínajúci učiteľ. Je Class Academy pre mňa vhodná?

Určite. Členstvo vám umožňuje zostavovať si repertoár vlastným tempom a poskytuje vám prístup k odborným zručnostiam v rámci Live Calls a komunitných fór.

8. Už používam rôzne aktivity v triede. Ako môžem využiť Class Academy?

To je skvelé! Takže už viete, aké je to príjemné pre vás aj vašich študentov. Ale tiež viete, koľko času a frustrácie môže trvať, kým nájdete ďalšiu užitočnú aktivitu. Class Academy vám môže pomôcť ušetriť čas, zlepšiť aktivity, ktoré už máte, inšpirovať vás k skúšaniu nových vecí, naštartovať kreativitu a hlbším pohľadom vám umožní lepšie riešiť potreby jednotlivých študentov. Možnosti sú nekonečné.

9. Som študentom pedagogiky pre prvý stupeň/pedagogického smeru v odbore angličtina. Ponúkate študentskú zľavu?

Áno. Ak ste študentom, získate zľavu 30 %, stačí nás kontaktovať tu. Navyše, ak ste členom dlhšie ako rok, keď ukončíte štúdium, cena vám zostane rovnaká, pokiaľ budete členom aj naďalej bez prerušenia.

10. Trochu sa obávam, že keď sa stanem členom, nebudem vedieť, ako čo najlepšie využiť obsah. Ako mi pomôžete zorientovať sa na stránke?

Keď sa stanete členom, dostanete 20 minútovú online konzultáciu, v ktorej vám odporučíme najlepšiu cestu na nasledujúcich 3 – 6 mesiacov. Potom môžete kedykoľvek požiadať o radu nás alebo iných členov v rámci Live Calls alebo komunitných fór.

11. Čo sa stane, ak sa rozhodnem zrušiť svoje členstvo?

Boli by sme radi, keby všetci naši členovia zostali nablízku a boli navždy súčasťou našej komunity, ale vieme, že je to len zbožné prianie. Bolo by nám ľúto, keby ste odchádzali, ale ak vaše členstvo už neplní svoje účely, môžete tak samozrejme urobiť.

12. Môžem po zrušení členstva naďalej pristupovať k obsahu?

Už nebudete mať prístup k žiadnemu obsahu na členskej stránke, ale stále môžete zostať v uzavretej skupine na Facebooku, alebo získať naše blogy a tipy týždna.

13. Čo ak zistím, že to nie je pre mňa také užitočné?

Kontaktujte nás. Možno len potrebujete upozorniť na správny materiál, alebo získať ďalšiu podporu. Sme tu pre vás. Ak vám naozaj nevieme pomôcť, kedykoľvek sa môžete rozhodnúť zrušiť neskôr.

14. Môžem ako člen získať individuálnu podporu?

Na Live Calls a komunitných fórach často riešime individuálne otázky a požiadavky. Pre ďalší profesionálny rozvoj sme zriadili len pre členov aj mentoring a kurzy angličtiny za veľmi výhodné ceny.

15. Prečo by som sa mal stať členom už dnes a nečakať?

Momentálne sme otvorili členstvo, čo znamená, že budete môcť pomáhať formovať členskú stránku tak, aby bola čo najefektívnejšia. Najlepšie na tom je, že nikdy nebudeme zvyšovať členské, pokiaľ zostanete členom.

16. Stále si nie som istý, či je členstvo v Class Academy pre mňa to pravé, ponúkate skúšobnú verziu, aby som si to mohol vyskúšať?

Nie. Ponúkame však 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak teda začnete s mesačným členstvom, nič neriskujete.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Budeme radi, ak nás budete kontaktovať cez formulár
a my urobíme všetko preto, aby sme vám pomohli.